Podporujeme

Box Club Veselí nad Lužnicí

Podporujeme mladé boxerské talenty nejen proto, že box dodává skvělou fyzickou kondici a zpevní celé tělo, ale především proto, že motivuje sportovce k překonávání vlastních cílů, dodává vnitřní sílu a zážitek z adrenalinového dobrodružství. Toto sportovní odvětví má samozřejmě mnoho dalších kladů a sportovcům tak nabízí zejména duševní vyrovnanost, zvýšení koncentrace a pevné vztahy.

Jsme velmi rádi, že můžeme být součástí v rozvíjení těchto mladých, nadšených sportovců!

Těší nás také, že oddíl Box Club Veselí nad Lužnicí, se 23.2. 2024 účastnil soutěže v Las Americas Boxing Championship 4 na Tenerife za spolupráce trenéra Pulcino Pio s výsledky:

Václav Filípek - 25 let, váha do 71 kg, vítězí na body
Jana Kovářová - 21 let, váha do 65 kg, velmi těsně prohrává ve svém debutu v profesionálním boxu

další účastníci:

Jakub Veber (PAVUS) - 23 let, váha do 75 kg
Jan Vyhnánek - 18 let váha, do 75 kg

Děkujeme za odvahu a reprezentaci místního boxerského klubu!

FB IMG 1709554080091

IMG 20240303 WA0007

IMG 20240303 WA0005

 


Region Veselsko

PAVUS je úzce spjatý s Veselím nad Lužnicí v jižních Čechách. Sídlí zde totiž naše požární zkušebna. Cítíme se být součástí regionu, a proto ve Veselí nad Lužnicí pravidelně finančně podporujeme město a nejrůznější kulturní akce. Nejsme tak jen požární zkušebnou, ale i partnerem kultury v regionu, který je nám blízký.

 

Podporujeme Region Veselsko

Podporujeme Region Veselsko

Podporujeme Region Veselsko

Podporujeme Region Veselsko

 


Nadace Dobrý anděl

dobry andel

V naší společnosti si plně uvědomujeme, jaké obrovské štěstí je být zdravý, moci se bez obtíží pohybovat, pracovat, žít dle svých představ a plnit si své sny. Proto pravidelně podporujeme nadaci Dobrý anděl. Tato nadace dlouhodobě pomáhá rodinám, které se vlivem nemoci dostaly do tíživé situace. Díky tomuto dobročinnému systému mohou dárci, Dobří andělé, výrazně pomoci tisícům nemocných a společnost PAVUS, a.s. je jedním z nich.


Kateřina Antošová

Uvědomujeme si, že ne všichni mají stejné možnosti a že život nám staví do cesty různé překážky a jejich překonání bez podpory je velmi obtížné.

Proto jsme rádi, že můžeme finančně podporovat handbikerku Kateřinu Antošovou a pomáhat jí plnit si sny. Kateřina si po nešťastném pádu poranila míchu a ztratila cit ve spodní polovině těla. Netrvalo však dlouho a již seděla v handbiku a porážela první soupeře na závodech. Nyní patří mezi naše nejlepší handbikery.

Nejen díky naší finanční pomoci se jí podařilo získat nový handbike, který jí doufejme pomůže k dalším sportovním úspěchům. 

V této spolupráci dále pokračujeme a přejeme jí mnoho sportovních úspěchů.

Kateřina Antošová

 

Poděkování firmě Pavus, a.s. a rekapitulace závodní sezóny 2021

 

Rok 2021 byl osmým rokem mé handbikerské sportovní kariéry. Formu jsem správně načasovala na dva nejdůležitější závody roku. Prvním bylo Mistrovství světa, které se konalo v první dekádě července v Portugalsku. Druhým vrcholem sezóny byla Paralympiáda v Tokiu na přelomu srpna a září.

V obou závodech jsem v časovce potvrdila svou současnou pozici páté nejlepší handbikerky na světě. Silniční závod v Tokiu se mi vydařil ještě lépe – skončila jsem čtvrtá ve své kategorii a šestá ve sloučené kategorii H3 a H4. Kategorie jsou rozdělené podle stupně postižení, nikoli podle věku (pokud by to tak bylo, pak bych v kategorii nad padesát let byla na Paralympiádě druhá 😊).

Kromě toho jsem absolvovala dalších 7 závodů v Evropě a 5 v ČR, neboť najetí určitého počtu závodních kilometrů je důležitou součástí tréninku.

Kdyby mi někdo před pěti lety řekl, že mě čeká ještě jedna Paralympiády, myslela bych si, že se zbláznil. Na jednu stranu jsem ráda, že to vyšlo. Jsem ráda, že jezdím stále rychleji, ale samozřejmě mě to stojí i stále více sil. Díky podpoře firmy Pavus mohu ty síly nasměrovat ke zlepšování podmínek pro sportovní výkon. Například letos jsem absolvovala zátěžové testy ve speciální tepelné komoře. To mi pomohlo k adaptaci na klimatické podmínky v Tokiu. Na druhou stranu se těším, že své zkušenosti předám mladším paracyklistkám. Ráda bych v příštím roce „vyjela“ na závodech nominaci na MS a Paralympiádě i pro ně.

Děkuji firmě Pavus a všem jejím zaměstnancům!

Díky Vám jsem byla nejúspěšnější českou cyklistkou v Tokiu.

Kateřina Antošová

Kateřina Antošová

 

PAVUS, a.s.
Prosecká 412/74,
190 00 Praha 9-Prosek

IČO: 60193174
DIČ: CZ60193174

zapsaná v obchodním rejstříku vedeném
Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 2309

Kontakt

Tel.: +420 286 019 587 
E-mail: mail@pavus.cz 
Datová schránka: ft3fii7