Odborný posuzovatel pro certifikaci stavebních výrobků

PAVUS, a.s. - pobočka Praha

H l e d á m e  v h o d n é h o  k a n d id á t a  n a  p o z i c i:

Pracovní náplň:

  • posuzování vlastností stavebních výrobků podle NV 163/2002 Sb. a Nařízení EP a Rady 305/2011 (CPR), z hlediska požární bezpečnosti;
  • vyhodnocování vlastností výrobků na základě výsledků zkoušek uváděných v protokolech o zkouškách;
  • zpracovávání odborných expertiz.

 Požadujeme:

  • vzdělání VŠ (SŠ) technického směru (stavební, příp. jiné);
  • technické myšlení, preciznost a odpovědnost;
  • po zapracování samostatnost;
  • komunikativnost, loajálnost;
  • praxe v oboru výhodou; avšak možné i pro absolventy
  • uživatelská znalost PC
  • jazykové znalosti - AJ (NJ, příp. jiné vítány)

 Nabízíme:

  • odbornou a samostatnou práci v akreditovaném a autorizovaném/notifikovaném pracovišti;
  • zaměstnání ve stabilní a odborně specializované společnosti, působící v oblastech  zkušebnictví, certifikace a expertiz;
  • flexibilní finanční ohodnocení dle kvalifikace a pracovních výkonů;
  • sociální výhody (týden dovolené navíc, penzijní a životní pojištění, příspěvky na stravné, kulturu a sport, rekreaci apod.)
  • možnost dalšího odborného růstu, zapojení do národních a evropských odborných orgánů
  • místo pracoviště: Praha 8 - Prosek

 Pokyny pro uchazeče:

PAVUS, a.s.
Prosecká 412/74,
190 00 Praha 9-Prosek

IČ: 60193174
DIČ: CZ60193174

zapsána v obchodním rejstříku vedeném
Městským soudem v Praze oddíl B, vložka 2309

Kontakt

Tel.: +420 286 019 587
E-mail: mail@pavus.cz
Datová schránka: ft3fii